+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2752265 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 238 Kč
bez DPH:
1 850 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2745307 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
2 248 Kč
bez DPH:
1 858 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s obrysovým osvětlením |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6130376 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 251 Kč
bez DPH:
1 860 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | W21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2212906 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 253 Kč
bez DPH:
1 862 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2701992 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 257 Kč
bez DPH:
1 865 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Šířka [mm] | 170 |
| Výška [mm] | 300 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | delší raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9237960 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 262 Kč
bez DPH:
1 869 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s modrým odstínem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6126539 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 265 Kč
bez DPH:
1 872 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | WY5W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9226907 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
2 268 Kč
bez DPH:
1 874 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s modrým odstínem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6151849 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 273 Kč
bez DPH:
1 879 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2702985 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 288 Kč
bez DPH:
1 891 Kč