+ | montovaná strana | levá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2212265 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 194 Kč
bez DPH:
1 813 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | H7/H1/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2746307 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 205 Kč
bez DPH:
1 822 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | PSY24W |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742230 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 209 Kč
bez DPH:
1 826 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | PSY24W |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741230 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 209 Kč
bez DPH:
1 826 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H7/H7 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742969 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 210 Kč
bez DPH:
1 826 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| jen ve spojení s | VAL |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2746843 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 219 Kč
bez DPH:
1 834 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| jen ve spojení s | VAL |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2745843 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 219 Kč
bez DPH:
1 834 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s obrysovým osvětlením |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6130376 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 229 Kč
bez DPH:
1 842 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2752265 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 238 Kč
bez DPH:
1 850 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Šířka [mm] | 170 |
| Výška [mm] | 300 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | delší raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9237960 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 239 Kč
bez DPH:
1 850 Kč