+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W16W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s teplotním senzorem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9228922 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 155 Kč
bez DPH:
1 781 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2746500 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 159 Kč
bez DPH:
1 784 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO U |
| párová čísla výrobku | 2242501 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 159 Kč
bez DPH:
1 784 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Funkce světla | s couvacím světlem |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO U |
| párová čísla výrobku | 2241501 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 161 Kč
bez DPH:
1 786 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H6W |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742855 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 171 Kč
bez DPH:
1 794 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H6W |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741855 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 171 Kč
bez DPH:
1 794 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9230998 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 173 Kč
bez DPH:
1 796 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Šířka [mm] | 195 |
| Výška [mm] | 360 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9225921 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 174 Kč
bez DPH:
1 797 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2761556 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 175 Kč
bez DPH:
1 798 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2741849 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 185 Kč
bez DPH:
1 806 Kč