+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2709485 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 101 Kč
bez DPH:
1 736 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | H6W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2762503 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 106 Kč
bez DPH:
1 740 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6140364 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 106 Kč
bez DPH:
1 740 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Šířka [mm] | 195 |
| Výška [mm] | 360 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9226921 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
2 110 Kč
bez DPH:
1 744 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741740 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 111 Kč
bez DPH:
1 745 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2746475 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 111 Kč
bez DPH:
1 745 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2752228 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 112 Kč
bez DPH:
1 745 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2751228 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 112 Kč
bez DPH:
1 745 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 137 Kč
bez DPH:
1 766 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | 85 X 280 X 175 |
| Kvalita, jakost | ALKAR |
| Šířka v mm | 175 |
| výška 1 ( v mm ) | 280 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívaná |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 143 Kč
bez DPH:
1 771 Kč