+ | montovaná strana | pravá |
| jen ve spojení s | SCREEN |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2761521 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 048 Kč
bez DPH:
1 693 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742751 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 054 Kč
bez DPH:
1 698 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s obrysovým osvětlením |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6128378 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 059 Kč
bez DPH:
1 702 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2751628 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 060 Kč
bez DPH:
1 702 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| párová čísla výrobku | 2741118 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
2 063 Kč
bez DPH:
1 705 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s modrým odstínem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6125539 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
2 064 Kč
bez DPH:
1 706 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2745440 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 071 Kč
bez DPH:
1 712 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742939 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 077 Kč
bez DPH:
1 717 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742850 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 090 Kč
bez DPH:
1 727 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H3 |
| Typ světla | H4 |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2756521 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
2 098 Kč
bez DPH:
1 734 Kč