+ | montovaná strana | levá |
| Barva | černá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO Z |
| párová čísla výrobku | 2742843 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 025 Kč
bez DPH:
1 674 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Barva | černá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO Z |
| párová čísla výrobku | 2741843 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 025 Kč
bez DPH:
1 674 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6130265 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 030 Kč
bez DPH:
1 678 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6129265 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 030 Kč
bez DPH:
1 678 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| jen ve spojení s | VAL |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2746411 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 032 Kč
bez DPH:
1 679 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H7/H7 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2766966 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 032 Kč
bez DPH:
1 679 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H7/H7 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2765966 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 032 Kč
bez DPH:
1 679 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | D2S (doutnavka) |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2766444 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 036 Kč
bez DPH:
1 683 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | D2S (doutnavka) |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2765444 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 045 Kč
bez DPH:
1 690 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| jen ve spojení s | SCREEN |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2762521 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 048 Kč
bez DPH:
1 693 Kč