+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6127934 |
| párová čísla výrobku | 6135934 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 980 Kč
bez DPH:
1 636 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2751265 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
1 985 Kč
bez DPH:
1 640 Kč
+ | Montovací strana: | pravá |
| Kvalita, jakost: | Certified Quality |
| Typ světla: | H1/H1 |
| Druh provozu: | elektrický |
| Vozidla pro leváky/praváky: | pro levostranně řízená vozidla |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 989 Kč
bez DPH:
1 644 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2752220 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 990 Kč
bez DPH:
1 645 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2762556 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 000 Kč
bez DPH:
1 653 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | ALKAR |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívaná |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 004 Kč
bez DPH:
1 656 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741850 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
2 005 Kč
bez DPH:
1 657 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| párová čísla výrobku | 2742118 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
2 011 Kč
bez DPH:
1 662 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H7/H7 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741969 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 015 Kč
bez DPH:
1 665 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H3 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2756966 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
2 018 Kč
bez DPH:
1 668 Kč