+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | T4W |
| Typ světla | H4 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2751528 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 950 Kč
bez DPH:
1 612 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742127 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 954 Kč
bez DPH:
1 615 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s modrým odstínem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | plán |
| vnejší/vnitřní zrcátko | velké pouzdro zrcátka |
| párová čísla výrobku | 6126504 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 957 Kč
bez DPH:
1 617 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6128934 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 961 Kč
bez DPH:
1 621 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6127934 |
| párová čísla výrobku | 6135934 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 961 Kč
bez DPH:
1 621 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| párová čísla výrobku | 2741400 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 962 Kč
bez DPH:
1 621 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2751438 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 971 Kč
bez DPH:
1 629 Kč
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 976 Kč
bez DPH:
1 633 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| jen ve spojení s | HEL |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO HE |
| párová čísla výrobku | 2745118 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 979 Kč
bez DPH:
1 636 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | ALKAR |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívaná |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 984 Kč
bez DPH:
1 640 Kč