+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2761128 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 877 Kč
bez DPH:
1 551 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741751 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
1 880 Kč
bez DPH:
1 554 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2211265 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 883 Kč
bez DPH:
1 556 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H3 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2745802 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
1 903 Kč
bez DPH:
1 573 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Barva | chromová |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2752283 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 909 Kč
bez DPH:
1 578 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Barva | chromová |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2751283 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 909 Kč
bez DPH:
1 578 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741922 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 917 Kč
bez DPH:
1 584 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6141934 |
| párová čísla výrobku | 6145934 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 921 Kč
bez DPH:
1 588 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet koncovek | 5 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 941 Kč
bez DPH:
1 604 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6142934 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 944 Kč
bez DPH:
1 607 Kč