+ | montovaná strana | levá |
| Šířka [mm] | 400 |
| Výška [mm] | 320 |
| Typ světla | WY5W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s teplotním senzorem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9226922 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
1 826 Kč
bez DPH:
1 509 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Barva | chromová |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742307 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 833 Kč
bez DPH:
1 515 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Barva | šedá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| párová čísla výrobku | 2746128 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 850 Kč
bez DPH:
1 529 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| jen ve spojení s | VAL |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2745411 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 852 Kč
bez DPH:
1 531 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H3 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2746802 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
1 856 Kč
bez DPH:
1 534 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se sportpaketem |
| párová čísla výrobku | 2756110 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 856 Kč
bez DPH:
1 534 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H3 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2751522 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
1 858 Kč
bez DPH:
1 536 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H1/H1 |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742943 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 872 Kč
bez DPH:
1 547 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H1/H1 |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741943 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 872 Kč
bez DPH:
1 547 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2002014 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 875 Kč
bez DPH:
1 550 Kč