+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | HB3 |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2752939 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 769 Kč
bez DPH:
1 462 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | HB3 |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2751939 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 769 Kč
bez DPH:
1 462 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741931 |
| Počet dveří | 3 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 779 Kč
bez DPH:
1 470 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Barva | chromová |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742421 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 780 Kč
bez DPH:
1 471 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Barva | chromová |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741421 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 780 Kč
bez DPH:
1 471 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H3 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2752522 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 783 Kč
bez DPH:
1 474 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9242399 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 786 Kč
bez DPH:
1 476 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO HE |
| párová čísla výrobku | 2212740 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 793 Kč
bez DPH:
1 482 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO HE |
| párová čísla výrobku | 2211740 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 793 Kč
bez DPH:
1 482 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H6W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2752473 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 798 Kč
bez DPH:
1 486 Kč