+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6132118 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 750 Kč
bez DPH:
1 446 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO U |
| párová čísla výrobku | 2211440 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 752 Kč
bez DPH:
1 448 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| párová čísla výrobku | 2706984 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 757 Kč
bez DPH:
1 452 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2751548 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 760 Kč
bez DPH:
1 455 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| verze | TIPO IC |
| párová čísla výrobku | 2755268 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 762 Kč
bez DPH:
1 456 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9242399 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 768 Kč
bez DPH:
1 461 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H11 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | HB3 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742034 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 769 Kč
bez DPH:
1 462 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | HB3 |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2752939 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 769 Kč
bez DPH:
1 462 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | HB3 |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2751939 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 769 Kč
bez DPH:
1 462 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741931 |
| Počet dveří | 3 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 779 Kč
bez DPH:
1 470 Kč