+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s modrým odstínem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6102740 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 721 Kč
bez DPH:
1 422 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s teplotním senzorem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s modrým odstínem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6101740 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 721 Kč
bez DPH:
1 422 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2756444 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 722 Kč
bez DPH:
1 423 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| párová čísla výrobku | 2702527 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 723 Kč
bez DPH:
1 424 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| párová čísla výrobku | 2701527 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 723 Kč
bez DPH:
1 424 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | pneumatický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 723 Kč
bez DPH:
1 424 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2741420 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 726 Kč
bez DPH:
1 426 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Barva | chromová |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| párová čísla výrobku | 2755400 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 726 Kč
bez DPH:
1 426 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2756500 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 729 Kč
bez DPH:
1 429 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2755500 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 729 Kč
bez DPH:
1 429 Kč