+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741939 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 650 Kč
bez DPH:
1 364 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO U |
| párová čísla výrobku | 2212440 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
1 666 Kč
bez DPH:
1 377 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742387 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 675 Kč
bez DPH:
1 384 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Barva | chromová |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| párová čísla výrobku | 2756400 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
1 678 Kč
bez DPH:
1 387 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2742420 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
1 679 Kč
bez DPH:
1 388 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2706985 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 687 Kč
bez DPH:
1 394 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2705985 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 687 Kč
bez DPH:
1 394 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Barva | oranžová |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2745503 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 687 Kč
bez DPH:
1 394 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741387 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 689 Kč
bez DPH:
1 396 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | HB3 |
| Typ světla | HB4 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741801 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 690 Kč
bez DPH:
1 397 Kč