+ | montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | T. U |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | P21/4W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
1 600 Kč
bez DPH:
1 322 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6131118 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 601 Kč
bez DPH:
1 323 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2710485 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 610 Kč
bez DPH:
1 331 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Šířka [mm] | 170 |
| Výška [mm] | 270 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9226966 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 610 Kč
bez DPH:
1 331 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2752628 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 613 Kč
bez DPH:
1 333 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742992 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
1 617 Kč
bez DPH:
1 336 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Barva | chromová |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2751444 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 617 Kč
bez DPH:
1 336 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742921 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 618 Kč
bez DPH:
1 337 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Barva | chromová |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2751849 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 618 Kč
bez DPH:
1 337 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Barva | chromová |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2752444 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 624 Kč
bez DPH:
1 342 Kč