+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2785521 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 565 Kč
bez DPH:
1 293 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H7/H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2753966 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
1 569 Kč
bez DPH:
1 297 Kč
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
1 569 Kč
bez DPH:
1 297 Kč
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 570 Kč
bez DPH:
1 298 Kč
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 570 Kč
bez DPH:
1 298 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| párová čísla výrobku | 2742752 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 574 Kč
bez DPH:
1 301 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Barva | chromová |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742754 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 576 Kč
bez DPH:
1 302 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6139442 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 583 Kč
bez DPH:
1 308 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Omezení výrobce | VALEO |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva čoček | bílá |
| verze | TIPO V |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 585 Kč
bez DPH:
1 310 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Šířka [mm] | 175 |
| Výška [mm] | 280 |
| druh provozu | manuální |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | delší raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9253961 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 587 Kč
bez DPH:
1 312 Kč