+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | P21/4W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO AU |
| párová čísla výrobku | 2222522 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | malá pouzdra zrcátek |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6164070 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Montovací strana: | levá |
| Kvalita, jakost: | Certified Quality |
| Délka (v cm): | 21 |
| Sirka v cm: | 15 |
| Vyska ( v cm ): | 32 |
| Druh provozu: | elektrický |
| Vozidla pro leváky/praváky: | pro levostranně řízená vozidla |
| Vnejsi/vnitrni zrcatko: | vyhřívaná |
| Vnejsi/vnitrni zrcatko: | konvexní |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6164107 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | R5W |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2012110 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6101437 |
| párová čísla výrobku | 6164437 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO A |
| barva rámu | červená |
| párová čísla výrobku | 2201014 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6101365 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |