+ | montovaná strana | levá |
| jen ve spojení s | OEM |
| Typ povolení | kontrolovaná přesnost lícování v CZ |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6402638 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | R5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2202386 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| Barva | oranžová |
| Typ světla | P21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO Y |
| párová čísla výrobku | 2206802 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO IHL |
| párová čísla výrobku | 2212575 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO IHL |
| párová čísla výrobku | 2211575 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | R5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO A |
| párová čísla výrobku | 2222349 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2902227 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6140173 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6134228 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Délka [mm] | 75 |
| Šířka [mm] | 155 |
| Výška [mm] | 210 |
| druh provozu | manuální |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6165967 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |