+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | P21/4W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO A/MAK |
| párová čísla výrobku | 2212961 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6164802 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | manuální |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9202969 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | P21/4W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva čoček | kouřová šedá |
| Varianta výbavy | CLASSIC/ELEGANCE/T. |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | CLASSIC/ELEGANCE/T. |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | P21/4W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva čoček | kouřová šedá |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s teplotním senzorem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6101219 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6102857 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6101857 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s teplotním senzorem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6125173 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | R5W |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO HE |
| párová čísla výrobku | 2202520 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |