+ | Montovací strana: | pravá |
| Kvalita, jakost: | Certified Quality |
| Druh provozu: | manuální |
| Vozidla pro leváky/praváky: | pro levostranně řízená vozidla |
| Vnejsi/vnitrni zrcatko: | konvexní |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | plán |
| párová čísla výrobku | 6165496 |
| Počet dveří | 3 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2202229 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | R5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2202286 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2201229 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Barva | oranžová |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO Y |
| párová čísla výrobku | 2212437 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Barva | oranžová |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2216399 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6140399 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | plán |
| párová čísla výrobku | 6102431 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W16W |
| Část | vnitřní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2212479 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |