+ | Provedení žhavicí svíčky | Keramika-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| Odpor [ohm] | 0,8 |
| Celková délka [mm] | 133,0 |
| armatura [mm] | 30,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Výrobce: | DELPHI |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Druh konektoru: | M4 |
| Průměr v mm: | 4 |
| Velikost závitu: | M8x1 |
| Celková délka (mm): | 118,5 |
| Rozměr klíče: | 8 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 10 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 27,7 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | ohřívací žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 12 |
| Spojovací technika | M5 / 3 Nm |
| Délka [mm] | 96 |
| armatura [mm] | 46 |
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Rozměr klíče | 21/24 mm |
| intenzita el. proudu [A] | 26 |
| Stoupání kužele | 0 |
| Utahovací moment [Nm] | 20 |
| Výrobce: | BorgWarner (BERU) |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 722 Kč
bez DPH:
1 423 Kč
+ | Napětí [V] | 11 |
| Spojovací technika | 4 mm PIN |
| Průměr v mm | 5 |
| Velikost závitu | M10x1,0 |
| Celková délka [mm] | 149,5 |
| Rozměr klíče | 8 mm |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 26 |
| verze | Double Coil Long |
| verze | Post Heating |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 13,6 |
| Šířka balení [cm] | 3,72 |
| Výška balení [cm] | 2,7 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 923 Kč
bez DPH:
1 589 Kč
+ | Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem tlaku |
| Napětí [V] | 4,4 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Celková délka [mm] | 148 |
| armatura [mm] | 27 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
2 238 Kč
bez DPH:
1 850 Kč
+ | Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 4,4 |
| Spojovací technika | 4 mm PIN (PSG) |
| Délka [mm] | 158 |
| armatura [mm] | 31 |
| Velikost závitu | M10x1,0 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| intenzita el. proudu [A] | 9 |
| Stoupání kužele | 93 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem tlaku |