+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 10,0 |
| Odpor [ohm] | 0,5 |
| Celková délka [mm] | 143,5 |
| armatura [mm] | 24,2 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 11 |
| verze | Double Coil Long |
| verze | Post Heating |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Celková délka [mm] | 63 |
| Průměr v mm | 6,1 |
| armatura [mm] | 21 |
| Spojovací technika | M5 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| mez únosnosti [Nm] | 45 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Délka balení [cm] | 10 |
| Šířka balení [cm] | 2,76 |
| Výška balení [cm] | 2,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 150,0 |
| armatura [mm] | 24,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 88,0 |
| armatura [mm] | 18,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 8,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 6,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 78,0 |
| armatura [mm] | 24,3 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 4,4 |
| intenzita el. proudu [A] | 7,0 |
| Odpor [ohm] | 0,5 |
| Celková délka [mm] | 156 |
| armatura [mm] | 34,9 |
| Velikost závitu | M9 x 1,0 |
| Rozměr klíče | 9 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 19 |
| verze | Single coil |
| Závit spojky | M5x0.8 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Celková délka [mm] | 78 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 19850-76020 |
| Rozměr klíče | 26 |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| váha [g] | 38 |
| Utahovací moment od [Nm] | 30 |
| Utahovací moment do [Nm] | 40 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 23,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 4,0 |
| Odpor [ohm] | 5,8 |
| Celková délka [mm] | 77,0 |
| armatura [mm] | 20,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 96,5 |
| armatura [mm] | 24,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | M4 |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1.25 |
| Celková délka (mm): | 96,5 |
| Rozměr klíče: | 12 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 19 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |