+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 103,0 |
| armatura [mm] | 24,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 6,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 90,0 |
| armatura [mm] | 23,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 4,4 |
| Odpor [ohm] | 0,5 |
| Celková délka [mm] | 134,5 |
| armatura [mm] | 28 |
| Velikost závitu | M8 x 1,0 |
| Rozměr klíče | 8 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Provedení žhavicí svíčky | drátová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 4,4 |
| Délka [mm] | 97 |
| Velikost závitu | M 10 x 1 |
| Stoupání kužele | 63 |
| Rozměr klíče | 10 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 15 |
| Spojovací technika | PIN |
| armatura [mm] | 25 |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 87,0 |
| armatura [mm] | 24,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 3,5 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 161,0 |
| armatura [mm] | 36,5 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | M4 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Napětí [V] | 11 |
| Délka [mm] | 129 |
| Velikost závitu | M 10 x 1 |
| Stoupání kužele | 63 |
| Rozměr klíče | 10 |
| Utahovací moment od [Nm] | 0 |
| Utahovací moment do [Nm] | 15 |
| Spojovací technika | PIN |
| armatura [mm] | 28 |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 6,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 86,0 |
| armatura [mm] | 17,5 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Provedení žhavicí svíčky | drátová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 5 |
| Délka [mm] | 114 |
| Velikost závitu | M 8 x 1,0 |
| Stoupání kužele | 123 |
| Rozměr klíče | 8 |
| Utahovací moment od [Nm] | 6 |
| Utahovací moment do [Nm] | 8 |
| Spojovací technika | PIN |
| armatura [mm] | 28 |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |