+ | Výrobce: | VAG |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 4,4 |
| intenzita el. proudu [A] | 7,5 |
| Odpor [ohm] | 0,5 |
| Celková délka [mm] | 148,0 |
| armatura [mm] | 27,0 |
| Velikost závitu | M8 x 1,0 |
| Rozměr klíče | 8 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | M4 |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 99 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 30,3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Napětí [V] | 10,5 |
| Spojovací technika | Faston Flat |
| Průměr v mm | 5 |
| Velikost závitu | M10x1,0 |
| Celková délka [mm] | 78,4 |
| Rozměr klíče | 9,5 mm |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 28,3 |
| verze | Double Coil Long |
| verze | Post Heating |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 10,4 |
| Šířka balení [cm] | 2,72 |
| Výška balení [cm] | 2,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | drátová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 4,4 |
| Délka [mm] | 118 |
| Velikost závitu | M 8 x 1,0 |
| Stoupání kužele | 93 |
| Rozměr klíče | 8 |
| Utahovací moment od [Nm] | 0 |
| Utahovací moment do [Nm] | 10 |
| Spojovací technika | PIN |
| armatura [mm] | 30 |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 0,9 |
| Délka [mm] | 89 |
| Velikost závitu | M 18 x 1,5 |
| Stoupání kužele | 0 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Utahovací moment od [Nm] | 0 |
| Utahovací moment do [Nm] | 0 |
| Spojovací technika | M 5 |
| armatura [mm] | 28 |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 8,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 13,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 101,0 |
| armatura [mm] | 28,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 8,5 |
| Odpor [ohm] | 0,2 |
| Celková délka [mm] | 70,0 |
| armatura [mm] | 20,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | M4 |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1.25 |
| Celková délka (mm): | 97 |
| Rozměr klíče: | 12 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 28,1 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Napětí [V] | 11 |
| Délka [mm] | 133 |
| Velikost závitu | M 10 x 1,25 |
| Stoupání kužele | 123 |
| Rozměr klíče | 12 |
| Utahovací moment od [Nm] | 0 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Spojovací technika | M 4 |
| armatura [mm] | 30 |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |