+ | Napětí [V] | 10,5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez matice |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Celková délka [mm] | 78,4 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 60G |
| Spojovací technika | Faston |
| Rozměr klíče | 3/8" |
| Stoupání kužele | 93 |
| váha [g] | 16,2 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | Napětí [V] | 4,4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez matice |
| verze | Instant heating |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Celková délka [mm] | 96,4 |
| alternativní artikl | - |
| Spojovací technika | Pin |
| Rozměr klíče | 10 |
| Stoupání kužele | 63 |
| váha [g] | 25,5 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | Napětí [V] | 4,4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Instant heating |
| Závit spojky | M4x0.7 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Celková délka [mm] | 148,5 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 9675680980;1717631;L |
| Rozměr klíče | 10 |
| Stoupání kužele | 93 |
| váha [g] | 44,7 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,5 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 87,0 |
| armatura [mm] | 27,0 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 23 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 4,0 |
| Odpor [ohm] | 0,8 |
| Celková délka [mm] | 124 |
| armatura [mm] | 27,7 |
| Velikost závitu | M8 x 1,0 |
| Rozměr klíče | 8 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 4,4 |
| Odpor [ohm] | 0,5 |
| Celková délka [mm] | 151 |
| armatura [mm] | 35,3 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | M4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | Napětí [V] | 5,4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Instant heating |
| Závit spojky | M4x0.7 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Celková délka [mm] | 135,3 |
| Rozměr klíče | 12 |
| Stoupání kužele | 120 |
| váha [g] | 37,7 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Hmotnost brutto [kg] | 33,6 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 4,4 |
| intenzita el. proudu [A] | 7,5 |
| Odpor [ohm] | 0,4 |
| Celková délka [mm] | 127,7 |
| armatura [mm] | 24,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 105,0 |
| armatura [mm] | 32,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 4 |
| Velikost závitu: | M9x1 |
| Celková délka (mm): | 118 |
| Rozměr klíče: | 9 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 10 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 29,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |