+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 135,0 |
| armatura [mm] | 30,5 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 5,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 10,0 |
| Odpor [ohm] | 0,4 |
| Celková délka [mm] | 97,0 |
| armatura [mm] | 30,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 3,5 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 182,0 |
| armatura [mm] | 20,8 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M8x1.0 |
| Celková délka [mm] | 118,5 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 5960E9 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 8 |
| váha [g] | 34,3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 8 |
| Utahovací moment do [Nm] | 10 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Napětí [V] | 11 |
| Délka [mm] | 63 |
| Velikost závitu | M 12 x 1,25 |
| Stoupání kužele | 63 |
| Rozměr klíče | 12 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Spojovací technika | M 5 |
| armatura [mm] | 18 |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 6 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 72,0 |
| armatura [mm] | 17,3 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 110,5 |
| armatura [mm] | 30,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 10 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 7,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 8,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 96,0 |
| armatura [mm] | 32,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Výrobce: | RENAULT |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 10,0 |
| Odpor [ohm] | 0,5 |
| Celková délka [mm] | 143,5 |
| armatura [mm] | 24,2 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |