+ | Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Napětí [V] | 11 |
| Délka [mm] | 90 |
| Velikost závitu | M 10 x 1,25 |
| Stoupání kužele | 119 |
| Rozměr klíče | 12 |
| Utahovací moment od [Nm] | 0 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Spojovací technika | M 4 |
| armatura [mm] | 22 |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 20,5 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 6,0 |
| Celková délka [mm] | 97,0 |
| armatura [mm] | 20,0 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 23 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 7 |
| Spojovací technika | M4 |
| Průměr v mm | 5 |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Veličina | Single Coil |
| Celková délka [mm] | 95 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 31,5 |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 13,6 |
| Šířka balení [cm] | 2,92 |
| Výška balení [cm] | 2,9 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,5 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 70,0 |
| armatura [mm] | 20,0 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 23 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Napětí [V] | 4,4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez matice |
| verze | Instant heating |
| Velikost závitu | M8x1.0 |
| Celková délka [mm] | 117,6 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | N10579802 |
| Spojovací technika | Pin |
| Rozměr klíče | 8 |
| Stoupání kužele | 93 |
| váha [g] | 20 |
| Utahovací moment od [Nm] | 8 |
| Utahovací moment do [Nm] | 10 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | drátová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 5 |
| Délka [mm] | 106 |
| Velikost závitu | M 10 x 1 |
| Stoupání kužele | 63 |
| Rozměr klíče | 10 |
| Utahovací moment od [Nm] | 0 |
| Utahovací moment do [Nm] | 15 |
| Spojovací technika | PIN |
| armatura [mm] | 32 |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Napětí [V] | 4,4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez matice |
| verze | Instant heating |
| Velikost závitu | M9x1.0 |
| Celková délka [mm] | 156,4 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 55200755 |
| Spojovací technika | Pin |
| Rozměr klíče | 9 |
| Stoupání kužele | 93 |
| váha [g] | 29 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,5 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 87,0 |
| armatura [mm] | 27,0 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 23 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 13,5 |
| verze | Single coil |
| Závit spojky | M5x0.8 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 70 |
| alternativní artikl | - |
| Rozměr klíče | 12 |
| váha [g] | 27,7 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |