+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Závit spojky | M4x0.7 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 85 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 11065-G2400 |
| Rozměr klíče | 12 |
| váha [g] | 28,6 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Napětí [V] | 11,5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez matice |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Celková délka [mm] | 121 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 4562V003 |
| Spojovací technika | Pin |
| Rozměr klíče | 10 |
| váha [g] | 26 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | drátová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 4,4 |
| Délka [mm] | 130 |
| Velikost závitu | M 10 x 1 |
| Stoupání kužele | 63 |
| Rozměr klíče | 10 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 15 |
| Spojovací technika | PIN |
| armatura [mm] | 28 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 10,5 |
| intenzita el. proudu [A] | 7,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 83,0 |
| armatura [mm] | 22,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11 |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 95,5 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 19850-54090 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 12 |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| váha [g] | 38 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11 |
| verze | Double coil |
| Závit spojky | M4x0.7 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 95,5 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 19850-54120 |
| Rozměr klíče | 12 |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| váha [g] | 29 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11 |
| verze | Double coil |
| Závit spojky | M4x0.7 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 94 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 19850-54150 |
| Rozměr klíče | 12 |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| váha [g] | 29 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez matice |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M9x1.0 |
| Celková délka [mm] | 151 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 46792355 |
| Spojovací technika | Pin |
| Rozměr klíče | 9 |
| váha [g] | 30,4 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 85,0 |
| armatura [mm] | 24,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez matice |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Celková délka [mm] | 109,5 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 1214064 |
| Spojovací technika | Pin |
| Rozměr klíče | 10 |
| váha [g] | 28,7 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |