+ | Napeti [V]: | 11,5 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 6,1 |
| Velikost závitu: | M12x1.25 |
| Celková délka (mm): | 114 |
| Rozměr klíče: | 12 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 20 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 27,3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Keramika-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| Odpor [ohm] | 0,8 |
| Celková délka [mm] | 94,5 |
| armatura [mm] | 19,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 10,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,5 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 63 |
| armatura [mm] | 17,5 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 23 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 20,5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Závit spojky | M4x0.7 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 100,5 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 19850-68040 |
| Rozměr klíče | 12 |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| váha [g] | 38 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 82,0 |
| armatura [mm] | 24,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | M4 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 83 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 4025139 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 12 |
| váha [g] | 25 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Napětí [V] | 11,5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Celková délka [mm] | 128 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 88900718 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 10 |
| váha [g] | 33 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 170 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | ME203539 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 12 |
| váha [g] | 50,4 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Napětí [V] | 0,9 |
| Spojovací technika | M5 |
| Průměr v mm | 9,8 |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Veličina | Single Coil |
| Celková délka [mm] | 87,5 |
| Rozměr klíče | 21 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 30 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 27,5 |
| Délka balení [cm] | 13,6 |
| Šířka balení [cm] | 2,88 |
| Výška balení [cm] | 2,8 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 7,0 |
| Odpor [ohm] | 0,3 |
| Celková délka [mm] | 75,0 |
| armatura [mm] | 29,0 |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 23 |
| Rozměr klíče | 14 mm |
| Spojovací technika | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |