+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 21,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 6,0 |
| Odpor [ohm] | 5,8 |
| Celková délka [mm] | 76,0 |
| armatura [mm] | 20,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 14 |
| Spojovací technika | M4 |
| Průměr v mm | 5 |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Veličina | Single Coil |
| Celková délka [mm] | 101 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 28 |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 13,6 |
| Šířka balení [cm] | 2,88 |
| Výška balení [cm] | 2,8 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 0,5 |
| Celková délka [mm] | 84,5 |
| armatura [mm] | 22 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,5 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 0,5 |
| Celková délka [mm] | 130,0 |
| armatura [mm] | 27,2 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez matice |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Celková délka [mm] | 150,5 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 8200445627 |
| Spojovací technika | Pin |
| Rozměr klíče | 10 |
| váha [g] | 43 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 19 |
| verze | Double coil |
| Závit spojky | M5x0.8 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 84,5 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 19110-1040 |
| Rozměr klíče | 12 |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| váha [g] | 38 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 10,5 |
| intenzita el. proudu [A] | 9,5 |
| Odpor [ohm] | 1,1 |
| Celková délka [mm] | 78,5 |
| armatura [mm] | 18,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11 |
| Celková délka [mm] | 90,5 |
| pro OE číslo | 87343-30010 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 12 |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| váha [g] | 29 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11,5 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 6,1 |
| Velikost závitu: | M12x1.25 |
| Celková délka (mm): | 114 |
| Rozměr klíče: | 12 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 20 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 27,3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | dnes |
| Most | dnes |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Keramika-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| Odpor [ohm] | 0,8 |
| Celková délka [mm] | 94,5 |
| armatura [mm] | 19,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |