+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 96,5 |
| armatura [mm] | 24,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 30.4.2026 |
| Most | 30.4.2026 |
| Plzeň | 30.4.2026 |
| Praha | 30.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 10,5 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 76,0 |
| armatura [mm] | 20,0 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 80 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 1214310 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 12 |
| váha [g] | 25 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 30.4.2026 |
| Most | 30.4.2026 |
| Plzeň | 30.4.2026 |
| Praha | 30.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 10,5 |
| intenzita el. proudu [A] | 6,5 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 75,0 |
| armatura [mm] | 16,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 30.4.2026 |
| Most | 30.4.2026 |
| Plzeň | 30.4.2026 |
| Praha | 30.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 8,5 |
| intenzita el. proudu [A] | 9,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 103,0 |
| armatura [mm] | 28,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 1,7 |
| verze | Single coil |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| Celková délka [mm] | 106,5 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 568335 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 18 |
| váha [g] | 90,5 |
| Utahovací moment od [Nm] | 20 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 5 |
| Spojovací technika | M4 |
| Průměr v mm | 5 |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Veličina | Single Coil |
| Celková délka [mm] | 83 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 18 |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 10,2 |
| Šířka balení [cm] | 2,72 |
| Výška balení [cm] | 2,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11,5 |
| Spojovací technika: | M4 |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 147 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 35 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 30.4.2026 |
| Most | 30.4.2026 |
| Plzeň | 30.4.2026 |
| Praha | 30.4.2026 |
+ | Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 89,9 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | MD050212 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 12 |
| váha [g] | 28,8 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 30.4.2026 |
| Most | 30.4.2026 |
| Plzeň | 30.4.2026 |
| Praha | 30.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 0,9 |
| verze | Single coil |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Celková délka [mm] | 91 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | A0001592401 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 21 |
| váha [g] | 91,5 |
| Utahovací moment od [Nm] | 30 |
| Utahovací moment do [Nm] | 40 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |