Sada rozvodového řemene s vodní pumpou CONTINENTAL CTAM CT1120WP1
bez DPH: 2 950
Popis zboží:
Délka balení [cm]: 19,5
Šířka balení [cm]: 18,2
Výška balení [cm]: 18,7
Počet zubů: 141
Hmotnost [kg]: 2,749
Šířka [mm]: 10
OEM kódy
074 121 004 074 121 004A 074 121 004F
074 121 004V 074 121 005 M 074 121 005 N
074 121 005 P 076 121 005 A 076 198 119
076109119A 076198119
Určeno pro vozidla
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_), 2.5 TDI [100kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_), 2.5 TDI [120kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_), 2.5 TDI [65kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_), 2.5 TDI [80kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_), 2.5 TDI [100kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_), 2.5 TDI [120kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_), 2.5 TDI [65kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_), 2.5 TDI [80kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_), 2.5 TDI [100kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_), 2.5 TDI [120kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_), 2.5 TDI [65kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_), 2.5 TDI [80kW, 2461ccm]