Sada rozvodového řemene s vodní pumpou CONTINENTAL CTAM CT1105WP2
bez DPH: 2 036
Popis zboží:
Délka balení [cm]: 19,5
Šířka balení [cm]: 18,2
Výška balení [cm]: 18,7
Počet zubů: 199
Hmotnost [kg]: 1,639
Šířka [mm]: 24
OEM kódy
1276179J80 1334147 1334242
636438 6606029 68093239AA
95518855 95524042 K68096225AA
K68290837AA
Určeno pro vozidla
ALFA ROMEO 147 (937_), 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.AXZ1B) [125kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO 147 (937_), 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.BXN1B) [110kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO 156 (932_), 1.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00) [110kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO 156 (932_), 1.9 JTD (932AXE00) [100kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO 156 (932_), 1.9 JTD (932AXE00) [93kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_), 1.9 JTD (932BXE00) [100kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_), 1.9 JTD (932BXE00) [93kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_), 1.9 JTD (932BXE00, 932BXN00) [110kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_), 1.9 JTD 16V Q4 (932BXN20) [110kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO 159 (939_), 1.9 JTDM 16V (939AXC1B, 939AXC12) [110kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO 159 (939_), 1.9 JTDM 16V (939AXF1B, 939AXC1B) [100kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO 159 (939_), 2.0 JTDM (939AXP1B) [125kW, 1956ccm]
ALFA ROMEO 159 (939_), 2.0 JTDM (939AXR1B) [100kW, 1956ccm]
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_), 1.9 JTDM 16V (939BXC1B) [100kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_), 1.9 JTDM 16V (939BXC1B, 939BXC12) [110kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_), 2.0 JTDM (939BXP1B) [125kW, 1956ccm]
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_), 2.0 JTDM (939BXQ1B) [120kW, 1956ccm]
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_), 2.0 JTDM (939BXR1B) [100kW, 1956ccm]
ALFA ROMEO BRERA (939_), 2.0 JTDM (939DXP1B) [125kW, 1956ccm]
ALFA ROMEO BRERA (939_), 2.0 JTDM (939DXQ1B) [120kW, 1956ccm]
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_), 2.0 JTDM (940.FXL1A) [103kW, 1956ccm]
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_), 2.0 JTDM (940FXE1A, 940FXG11) [125kW, 1956ccm]
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_), 2.0 JTDM (940FXH1A, 940FXH11, 940FXZ11, 940FXZ1A) [120kW, 1956ccm]
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_), 2.0 JTDM (940FXM1A, 940FXS1A, 940FYD1A) [100kW, 1956ccm]
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_), 2.0 JTDM (940FXQ1A, 940FYC1A) [110kW, 1956ccm]
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_), 2.0 JTDM (940FXV11) [129kW, 1956ccm]
ALFA ROMEO GT (937_), 1.9 JTD (937CXN1B) [110kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO GT (937_), 1.9 JTD (937CXN1B, 937CXZ1B) [125kW, 1910ccm]
ALFA ROMEO SPIDER (939_), 2.0 JTDM (939DXP1B, 939EXP1B) [125kW, 1956ccm]
ALFA ROMEO SPIDER (939_), 2.0 JTDM (939DXQ1B) [120kW, 1956ccm]
FIAT 500X (334_), 2.0 D Multijet 4x4 (334AX) [110kW, 1956ccm]
FIAT 500X (334_), 2.0 D Multijet 4x4 (334AXB22, 334AXD2B) [100kW, 1956ccm]
FIAT 500X (334_), 2.0 D Multijet 4x4 (334AXB22, 334AXD2B) [103kW, 1956ccm]
FIAT BRAVO II (198_), 1.9 D Multijet (198AXC1B) [110kW, 1910ccm]
FIAT BRAVO II (198_), 2.0 D Multijet (198AXN1B) [121kW, 1956ccm]
FIAT BRAVO II (198_), 2.0 D Multijet (198AXPIB) [120kW, 1956ccm]
FIAT CROMA (194_), 1.9 D Multijet (194AXC1B, 194AXC12) [110kW, 1910ccm]
FIAT CROMA (194_), 1.9 D Multijet [100kW, 1910ccm]
FIAT DOBLO autobus (263_), 2.0 D Multijet (263AXF1B) [99kW, 1956ccm]
FIAT DOBLO Cargo (263_), 2.0 D Multijet [99kW, 1956ccm]
FIAT DOBLO valník/podvozek (263_), 2.0 D Multijet [99kW, 1956ccm]
FIAT DUCATO autobus (250_), 115 Multijet 2,0 D [85kW, 1956ccm]
FIAT DUCATO Krabice (250_), 115 Multijet 2,0 D [85kW, 1956ccm]
FIAT DUCATO valník/podvozek (250_), 115 Multijet 2,0 D [85kW, 1956ccm]
FIAT FREEMONT (345_), 2.0 JTD 4x4 [120kW, 1956ccm]
FIAT FREEMONT (345_), 2.0 JTD 4x4 [125kW, 1956ccm]
FIAT FREEMONT (345_), 2.0 JTD [100kW, 1956ccm]
FIAT FREEMONT (345_), 2.0 JTD [103kW, 1956ccm]
FIAT FREEMONT (345_), 2.0 JTD [120kW, 1956ccm]
FIAT FREEMONT (345_), 2.0 JTD [125kW, 1956ccm]
FIAT SEDICI (189_), 2.0 D Multijet 4x4 [99kW, 1956ccm]
FIAT SEDICI (189_), 2.0 D Multijet [99kW, 1956ccm]
FIAT STILO (192_), 1.9 D Multijet [110kW, 1910ccm]