Sada rozvodového řemene CONTINENTAL CTAM CT1120K1
bez DPH: 2 202
Popis zboží:
Délka balení [cm]: 26,5
Šířka balení [cm]: 16,5
Výška balení [cm]: 9,5
Hmotnost [kg]: 1,88
Počet zubů: 141
Šířka [mm]: 26
OEM kódy
076 198 119 076109119A 076198119
Určeno pro vozidla
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_), 2.5 TDI [100kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_), 2.5 TDI [120kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_), 2.5 TDI [65kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_), 2.5 TDI [80kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_), 2.5 TDI [100kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_), 2.5 TDI [120kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_), 2.5 TDI [65kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_), 2.5 TDI [80kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_), 2.5 TDI [100kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_), 2.5 TDI [120kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_), 2.5 TDI [65kW, 2461ccm]
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_), 2.5 TDI [80kW, 2461ccm]