Sada rozvodového řemene CONTINENTAL CTAM CT1001K1
| Výrobce: | CONTINENTAL CTAM | |
| Katalogové číslo: | CNT>CT1001K1 | |
| Dostupnost: | DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ | |
| Záruka: | 2 roky | |
bez DPH:
Popis zboží:
| Délka balení [cm]: | 26,5 |
| Šířka balení [cm]: | 16,5 |
| Výška balení [cm]: | 7 |
| Hmotnost [kg]: | 0,599 |
| Počet zubů: | 112 |
| Šířka [mm]: | 24 |
OEM kódy
| 14400PDAE01 |
Určeno pro vozidla
| HONDA ACCORD V (CE, CF_, CD), 2.2 i VTEC (CE9) [110kW, 2156ccm] |
| HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL), 1.8 i (CG8) [100kW, 1850ccm] |
| HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL), 2.0 i (CG9) [108kW, 1997ccm] |
| HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL), 2.3 (CL3, S86) [113kW, 2254ccm] |
| HONDA ACCORD VI Hatchback (CH, CL), 1.8 i (CH6) [100kW, 1850ccm] |
| HONDA ACCORD VI Hatchback (CH, CL), 2.0 (CH7) [108kW, 1997ccm] |
| HONDA ACCORD VI Hatchback (CH, CL), 2.3 (CL4) [113kW, 2254ccm] |
| HONDA ACCORD VI kupé (CG), 2.0 i 16V [108kW, 1997ccm] |
| HONDA SHUTTLE (RA), 2.3 16V (RA3, RA5) [110kW, 2254ccm] |