Sada drážkového řemene CONTINENTAL CTAM 6PK1180K2
bez DPH: 727
Popis zboží:
Agregáty/kladky: včetně napínací klady
Délka balení [cm]: 26,5
Šířka balení [cm]: 16,5
Výška balení [cm]: 9,5
Hmotnost [kg]: 0,91
OEM kódy
032145933 038903137AA 038903137L
Určeno pro vozidla
SEAT CORDOBA (6L2), 1.4 TDI [59kW, 1422ccm]
SEAT CORDOBA (6L2), 1.9 TDI [74kW, 1896ccm]
SEAT CORDOBA (6L2), 1.9 TDI [96kW, 1896ccm]
SEAT IBIZA III (6L1), 1.4 TDI [59kW, 1422ccm]
SEAT IBIZA III (6L1), 1.9 TDI Cupra R [118kW, 1896ccm]
SEAT IBIZA III (6L1), 1.9 TDI [74kW, 1896ccm]
SEAT IBIZA III (6L1), 1.9 TDI [96kW, 1896ccm]
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1), 1.4 TDI [59kW, 1422ccm]
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1), 1.9 TDI [66kW, 1896ccm]
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5), 1.4 TDI [59kW, 1422ccm]
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5), 1.9 TDI [66kW, 1896ccm]
SKODA FABIA I (6Y2), 1.9 TDI RS [96kW, 1896ccm]
SKODA FABIA I (6Y2), 1.9 TDI [74kW, 1896ccm]
SKODA FABIA I Combi (6Y5), 1.9 TDI [74kW, 1896ccm]
SKODA FABIA I limuzína (6Y3), 1.9 TDI [74kW, 1896ccm]
SKODA FABIA I Praktik (6Y5), 1.9 TDI [74kW, 1896ccm]
SKODA FABIA II (542), 1.4 TDI [59kW, 1422ccm]
SKODA FABIA II (542), 1.9 TDI [77kW, 1896ccm]
SKODA FABIA II Combi (545), 1.4 TDI [59kW, 1422ccm]
SKODA FABIA II Combi (545), 1.9 TDI [77kW, 1896ccm]
SKODA ROOMSTER (5J7), 1.4 TDI [59kW, 1422ccm]
SKODA ROOMSTER (5J7), 1.9 TDI [74kW, 1896ccm]
SKODA ROOMSTER (5J7), 1.9 TDI [77kW, 1896ccm]
SKODA ROOMSTER Praktik (5J), 1.4 TDI [59kW, 1422ccm]
VW POLO IV (9N_, 9A_), 1.4 TDI [51kW, 1422ccm]
VW POLO IV (9N_, 9A_), 1.4 TDI [59kW, 1422ccm]
VW POLO IV (9N_, 9A_), 1.9 TDI [74kW, 1896ccm]
VW POLO IV (9N_, 9A_), 1.9 TDI [96kW, 1896ccm]
VW POLO IV limuzína (9N2, 9N4), 1.9 TDI [74kW, 1896ccm]