Sada drážkového řemene CONTINENTAL CTAM 5PK1105K1
bez DPH: 1 192
Popis zboží:
Agregáty/kladky: včetně napínací klady
Agregáty/kladky: včetně vodicí kladky
Délka balení [cm]: 34
Šířka balení [cm]: 24
Výška balení [cm]: 15
Hmotnost [kg]: 1,084
OEM kódy
Určeno pro vozidla
MINI MINI (R56), Cooper D [82kW, 1598ccm]
MINI MINI (R56), Cooper D [82kW, 1995ccm]
MINI MINI (R56), Cooper SD [100kW, 1995ccm]
MINI MINI (R56), Cooper SD [105kW, 1995ccm]
MINI MINI (R56), One D [66kW, 1598ccm]
MINI MINI CLUBMAN (R55), Cooper D [82kW, 1598ccm]
MINI MINI CLUBMAN (R55), Cooper D [82kW, 1995ccm]
MINI MINI CLUBMAN (R55), Cooper SD [100kW, 1995ccm]
MINI MINI CLUBMAN (R55), Cooper SD [105kW, 1995ccm]
MINI MINI CLUBMAN (R55), One D [66kW, 1598ccm]
MINI MINI CLUBVAN (R55), Cooper D [82kW, 1598ccm]
MINI MINI CLUBVAN (R55), Cooper D [82kW, 1995ccm]
MINI MINI COUNTRYMAN (R60), Cooper D ALL4 [82kW, 1598ccm]
MINI MINI COUNTRYMAN (R60), Cooper D [82kW, 1598ccm]
MINI MINI COUNTRYMAN (R60), One D [66kW, 1598ccm]
MINI MINI Kabriolet (R57), Cooper D [82kW, 1598ccm]
MINI MINI Kabriolet (R57), Cooper D [82kW, 1995ccm]
MINI MINI Kabriolet (R57), Cooper SD [105kW, 1995ccm]
MINI MINI kupé (R58), Cooper SD [100kW, 1995ccm]
MINI MINI kupé (R58), Cooper SD [105kW, 1995ccm]
MINI MINI PACEMAN (R61), Cooper D ALL4 [82kW, 1598ccm]
MINI MINI PACEMAN (R61), Cooper D ALL4 [82kW, 1995ccm]
MINI MINI PACEMAN (R61), Cooper D [82kW, 1598ccm]
MINI MINI PACEMAN (R61), Cooper D [82kW, 1995ccm]
MINI MINI PACEMAN (R61), Cooper SD ALL4 [105kW, 1995ccm]
MINI MINI PACEMAN (R61), Cooper SD [105kW, 1995ccm]
MINI MINI Roadster (R59), Cooper SD [100kW, 1995ccm]
MINI MINI Roadster (R59), Cooper SD [105kW, 1995ccm]