+ | Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
| Délka [mm] | 670 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 58 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 101 |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 89 |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Výměnný díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 929 Kč
bez DPH:
2 421 Kč
+ | Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Délka [mm] | 554 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 53 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 81 |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 94 |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Průměr díry [mm] | 8,20 |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt Ø 2 [mm] | 78 |
| Výměnný díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 929 Kč
bez DPH:
2 421 Kč
+ | Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnitřní ozubení, strana diferenciálu (připojení převodovky) | 23 |
| Délka [mm] | 754 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 83 |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 68 |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Výměnný díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 932 Kč
bez DPH:
2 423 Kč
+ | Vnějżí ozubení strana kola: | 30 |
| Délka (v mm): | 661 mm |
| Prumer tesniciho krouzku v mm: | 59 mm |
| Prumer kloubu (strana kola) vnitrni [mm]: | 103 mm |
| Prumer kloubu (strana prevodovky) vnitrni [mm]: | 119 mm |
| Doplňující výrobek/info 2: | s vickem |
| Velikost závitu: | M27x1.5 |
| Vrt-? [mm]: | 10.2 mm |
| Počet děr: | 6 |
| Kruhový vyvrt ? 2 [mm]: | 100.4 mm |
| | Výměnný díl |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 933 Kč
bez DPH:
2 424 Kč
+ | Vnější ozubení strana kola | 23 |
| Vnitřní ozubení, strana diferenciálu (připojení převodovky) | 23 |
| Délka [mm] | 755 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 85 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 57 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 81 |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 71 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Výměnný díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 934 Kč
bez DPH:
2 425 Kč
+ | Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Délka [mm] | 794 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 53 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 81 |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 92 |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Průměr díry [mm] | 8,90 |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt Ø 2 [mm] | 78 |
| Výměnný díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 935 Kč
bez DPH:
2 426 Kč
+ | Vnější ozubení strana kola | 27 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Délka [mm] | 641 |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Výměnný díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 935 Kč
bez DPH:
2 426 Kč
+ | Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Délka [mm] | 919 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 73 |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 69 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Výměnný díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 937 Kč
bez DPH:
2 427 Kč
+ | Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Délka [mm] | 480 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 82 |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 34 |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Výměnný díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 938 Kč
bez DPH:
2 428 Kč
+ | Druh kloubu: | synchronní kloub |
| Vnejsi ozubeni - strana u kola: | 26 |
| Vnitřní ozubení,strana kola: | 26 |
| Prumer tesniciho krouzku v mm: | 62 |
| Mechanicky obrobeno: | se zápichem ve vnitřní části |
| Prumer kloubu [mm]: | 90 |
| Délka (v mm): | 228 |
| Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info 2: | s gumovou manzetou |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 940 Kč
bez DPH:
2 430 Kč