+ | Délka [mm] | 60,3 |
| Šířka [mm] | 53 |
| vnitřní průměr [mm] | 23,5 |
| Materiál | Guma |
| montovaná strana | přední osa |
| Výrobce: | FEBI BILSTEIN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.6.2026 |
| Most | 2.6.2026 |
| Plzeň | 2.6.2026 |
| Praha | 2.6.2026 |
+ | montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| pro OE číslo | 7750990 |
| Výrobce: | SASIC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.6.2026 |
| Most | 2.6.2026 |
| Plzeň | 2.6.2026 |
| Praha | 2.6.2026 |
+ | montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | vnitřní průměr [mm] | 18 |
| Vnější průměr [mm] | 44 |
| Délka [mm] | 51 |
| párová čísla výrobku | 271174 |
| Výrobce: | A.B.S. |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.6.2026 |
| Most | 2.6.2026 |
| Plzeň | 2.6.2026 |
| Praha | 2.6.2026 |
+ | Šířka [mm] | 47 |
| vnitřní průměr [mm] | 21 |
| montovaná strana | přední osa |
| Výrobce: | FEBI BILSTEIN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.6.2026 |
| Most | 2.6.2026 |
| Plzeň | 2.6.2026 |
| Praha | 2.6.2026 |
+ | vnitřní průměr [mm] | 22,5 |
| montovaná strana | přední osa |
| Výrobce: | FEBI BILSTEIN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.6.2026 |
| Most | 2.6.2026 |
| Plzeň | 2.6.2026 |
| Praha | 2.6.2026 |
+ | Délka [mm] | 55 |
| Šířka [mm] | 60 |
| Tloušťka/síla [mm] | 57 |
| vnitřní průměr [mm] | 24 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| montovaná strana | přední osa |
| Výrobce: | FEBI BILSTEIN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.6.2026 |
| Most | 2.6.2026 |
| Plzeň | 2.6.2026 |
| Praha | 2.6.2026 |
+ | Délka [mm] | 46,5 |
| Šířka [mm] | 48 |
| Tloušťka/síla [mm] | 46 |
| vnitřní průměr [mm] | 12,5 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výrobce: | FEBI BILSTEIN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.6.2026 |
| Most | 2.6.2026 |
| Plzeň | 2.6.2026 |
| Praha | 2.6.2026 |
+ | Délka [mm] | 66 |
| Šířka [mm] | 42 |
| vnitřní průměr [mm] | 25 |
| montovaná strana | přední osa |
| Výrobce: | FEBI BILSTEIN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.6.2026 |
| Most | 2.6.2026 |
| Plzeň | 2.6.2026 |
| Praha | 2.6.2026 |
+ | Délka (v mm): | 85 mm |
| Vnitřní průměr [mm]: | 36,0 mm |
| Vnějżí průměr [mm]: | 47,0 mm |
| Materiál: | guma |
| Montovací strana: | zadni naprava - oboustranne |
| Hmotnost ( v kg ): | 0,085 kg |