+ | Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| párová čísla výrobku | L10808 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Hmotnost [kg] | 0,270 |
| Délka balení [cm] | 13,5 |
| Šířka balení [cm] | 9,5 |
| Výška balení [cm] | 7 |
| Výrobce: | MONROE |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Hmotnost [kg] | 0,900 |
| Délka balení [cm] | 13,5 |
| Šířka balení [cm] | 9,5 |
| Výška balení [cm] | 7 |
| Výrobce: | MONROE |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Hmotnost [kg] | 0,440 |
| Délka balení [cm] | 13,5 |
| Šířka balení [cm] | 9,5 |
| Výška balení [cm] | 7 |
| Výrobce: | MONROE |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Hmotnost [kg] | 0,360 |
| Délka balení [cm] | 14,5 |
| Šířka balení [cm] | 9,5 |
| Výška balení [cm] | 5 |
| Výrobce: | MONROE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
+ | Šířka [mm] | 45 |
| Šířka [mm] | 80 |
| Tloušťka/síla [mm] | 80 |
| vnitřní průměr [mm] | 24 |
| Vnější průměr [mm] | 71 |
| Vnější průměr [mm] | 38 |
| Dbejte servisních informaci | |
| Výrobce: | FEBI BILSTEIN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
+ | Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Hmotnost [kg] | 0,455 |
| Délka [mm] | 45,8 |
| vnitřní průměr [mm] | 18 |
| párová čísla výrobku | JBU102 |
| tlumič pérování osy | 1 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | TRW |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Hmotnost [kg] | 0,46 |
| Délka [mm] | 45,8 |
| vnitřní průměr [mm] | 18 |
| párová čísla výrobku | JBU101 |
| tlumič pérování osy | 1 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | TRW |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
+ | montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | oboustranná |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| tlumič pérování osy | 2 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
+ | Tloušťka[mm]: | 60,0 mm |
| Vnitřní průměr [mm]: | 12,0 mm |
| Vnějżí průměr [mm]: | 40,0 mm |
| Vnějżí průměr [mm]: | 22,0 mm |
| Materiál: | Guma / kovový |
| Montovací strana: | zadní náprava |
| Montovací strana: | u řidiče + u spolujezdce |
| Hmotnost ( v kg ): | 0,150 kg |
+ | Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | tlačítko |
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 44 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 |
| Vnější průměr [mm] | 54 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | TRW |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |