+ | Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Výrobce: | SNR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 816 Kč
bez DPH:
1 501 Kč
+ | Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnější průměr [mm] | 136 |
| Vnější průměr 2 [mm] | 63,1 |
| Vnější průměr 1 [mm] | 81,3 |
| Šířka 2 [mm] | 73 |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | Schaeffler FAG |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 817 Kč
bez DPH:
1 502 Kč
+ | Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnější průměr [mm] | 140 |
| vnitřní průměr [mm] | 32,9 |
| Šířka [mm] | 73,5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | Schaeffler FAG |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 821 Kč
bez DPH:
1 505 Kč
+ | Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 148 |
| Šířka 1 [mm] | 115 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Výrobce: | SNR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 821 Kč
bez DPH:
1 505 Kč
+ | Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnější průměr [mm] | 147,8 |
| Vnější průměr 2 [mm] | 76,4 |
| Vnější průměr 1 [mm] | 72,5 |
| Šířka 2 [mm] | 59,1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | Schaeffler FAG |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 822 Kč
bez DPH:
1 506 Kč
+ | Sirka v mm: | 19,0 mm |
| Vnitřní průměr [mm]: | 35,0 mm |
| Vnějżí průměr [mm]: | 60,0 mm |
| Montazni typ: | Valive kuzelove lozisko |
| Montovací strana: | zadni naprava - oboustranne |
| Hmotnost ( v kg ): | 0,385 kg |
| Výrobce: | FEBI BILSTEIN |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 823 Kč
bez DPH:
1 507 Kč
+
| Výrobce: | SNR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 825 Kč
bez DPH:
1 508 Kč
+ | Vnější průměr [mm] | 139 |
| vnitřní průměr [mm] | 37 |
| Šířka [mm] | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | Schaeffler FAG |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 826 Kč
bez DPH:
1 509 Kč
+ | Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnější průměr [mm] | 143 |
| Vnější průměr 2 [mm] | 79 |
| Vnější průměr 1 [mm] | 90 |
| Šířka 2 [mm] | 51 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | Schaeffler FAG |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 826 Kč
bez DPH:
1 509 Kč
+ | Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnější průměr [mm] | 145 |
| Vnější průměr 2 [mm] | 75 |
| Vnější průměr 1 [mm] | 98 |
| Šířka 2 [mm] | 44 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | Schaeffler FAG |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 826 Kč
bez DPH:
1 509 Kč