Ložisko zadního kola SNR TGB12095S43 - RENAULT
bez DPH: 755
Popis zboží:
Vnější průměr 1 [mm]: 133
OEM kódy
Určeno pro vozidla
RENAULT 18 (134_), 1.6 Turbo (1345) [80kW, 1565ccm]
RENAULT 18 (134_), 1.6 Turbo (1345) [92kW, 1565ccm]
RENAULT 18 (134_), 2.1 TD [65kW, 2068ccm]
RENAULT 18 Variable (135_), 1.4 (1350) [47kW, 1397ccm]
RENAULT 18 Variable (135_), 1.6 (1351) [54kW, 1647ccm]
RENAULT 18 Variable (135_), 1.6 (1351) [58kW, 1647ccm]
RENAULT 18 Variable (135_), 1.6 Turbo [92kW, 1565ccm]
RENAULT 18 Variable (135_), 2.0 (1353) [77kW, 1995ccm]
RENAULT 18 Variable (135_), 2.1 Diesel (1354) [49kW, 2068ccm]
RENAULT 21 (B48_), 1.7 (B48E) [66kW, 1721ccm]
RENAULT 21 (B48_), 1.7 (B48F) [54kW, 1721ccm]
RENAULT 21 (B48_), 1.9 D (B48H, B48I) [47kW, 1870ccm]
RENAULT 21 (B48_), 2.1 Turbo-D (B486, B488, B48V) [65kW, 2068ccm]
RENAULT 21 (B48_), 2.2 (B48K) [79kW, 2165ccm]
RENAULT 21 karoserie/kombi (S48_), 1.7 [65kW, 1721ccm]
RENAULT 21 kombi (K48_), 1.7 (K/S482) [65kW, 1721ccm]
RENAULT 21 kombi (K48_), 1.7 (K48E) [66kW, 1721ccm]
RENAULT 21 kombi (K48_), 1.7 (K48E) [69kW, 1721ccm]
RENAULT 21 kombi (K48_), 1.7 Cat (K48F) [54kW, 1721ccm]
RENAULT 21 kombi (K48_), 1.9 D [47kW, 1870ccm]
RENAULT 21 kombi (K48_), 2.1 D (K/S486) [48kW, 2068ccm]
RENAULT 21 kombi (K48_), 2.1 D (K/S48V, K/S48O) [53kW, 2068ccm]
RENAULT 21 kombi (K48_), 2.1 Turbo-D (K48A, K48W, K487, K488) [65kW, 2068ccm]
RENAULT 21 kombi (K48_), 2.2 (K48K) [79kW, 2165ccm]
RENAULT 21 limuzína (L48_), 1.7 (L48E) [66kW, 1721ccm]
RENAULT 21 limuzína (L48_), 1.7 (L48E) [69kW, 1721ccm]
RENAULT 21 limuzína (L48_), 1.7 (L48M, L48F) [54kW, 1721ccm]
RENAULT 21 limuzína (L48_), 1.9 D (L48H, L48I) [47kW, 1870ccm]
RENAULT 21 limuzína (L48_), 2.0 (L483) [85kW, 1995ccm]
RENAULT 21 limuzína (L48_), 2.0 [78kW, 1995ccm]
RENAULT 21 limuzína (L48_), 2.1 Turbo-D (L48A, L48W, L487, L488) [65kW, 2068ccm]
RENAULT 21 limuzína (L48_), 2.2 (L48K) [79kW, 2165ccm]
RENAULT 25 (B29_), 2.0 (B297) [74kW, 1995ccm]
RENAULT 25 (B29_), 2.0 12V (B294) [99kW, 1995ccm]
RENAULT 25 (B29_), 2.0 12V [103kW, 1995ccm]
RENAULT 25 (B29_), 2.1 Diesel (B296) [46kW, 2068ccm]
RENAULT 25 (B29_), 2.1 Turbo-D FWD (B290, B29W) [63kW, 2068ccm]
RENAULT 25 (B29_), 2.2 (B29B) [79kW, 2165ccm]
RENAULT 25 (B29_), 2.2 (B29E) [89kW, 2165ccm]
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_), 1.5 dCi (KR0G) [50kW, 1461ccm]
RENAULT ESPACE I (J11_), 2.0 (J/S112) [80kW, 1995ccm]
RENAULT ESPACE I (J11_), 2.1 TD (J/S115) [65kW, 2068ccm]
RENAULT ESPACE I (J11_), 2.2 (J117) [79kW, 2165ccm]
RENAULT ESPACE II (J/S63_), 2.1 TD (J633, J634, J/S635, J/S63D) [65kW, 2068ccm]
RENAULT ESPACE II VAN (J/S63_), 2.1 TD (S635, S63D) [65kW, 2068ccm]
RENAULT FUEGO (136_), 1.6 TS/GTS (1362) [71kW, 1647ccm]
RENAULT FUEGO (136_), 1.6 Turbo (1365) [97kW, 1565ccm]
RENAULT FUEGO (136_), 2.0 TX/GTX (1363) [81kW, 1995ccm]
RENAULT FUEGO (136_), 2.1 TD [65kW, 2068ccm]
RENAULT MEGANE I (BA0/1_), 1.9 dTi (BA1U) [59kW, 1870ccm]
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_), 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) [70kW, 1390ccm]
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_), 1.4 e (KA0V) [55kW, 1390ccm]
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_), 1.6 Bifuel [80kW, 1598ccm]
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_), 1.6 e (KA0F) [66kW, 1598ccm]
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_), 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) [85kW, 1783ccm]
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_), 1.9 D (KA0J, KA0R) [47kW, 1870ccm]
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_), 1.9 dCi (KA05, KA1F) [75kW, 1870ccm]
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_), 1.9 dTi (KA0N) [72kW, 1870ccm]
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_), 1.9 dTi (KA1U) [59kW, 1870ccm]
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_), 1.9 dCi [59kW, 1870ccm]
RENAULT Megane I Kombi van (KA_), 1.4 (KA0D) [70kW, 1390ccm]
RENAULT Megane I Kombi van (KA_), 1.6 BiFuel (KA04) [80kW, 1598ccm]
RENAULT Megane I Kombi van (KA_), 1.6 BiFuel (KA0B) [79kW, 1598ccm]
RENAULT Megane I Kombi van (KA_), 1.8 (KA1M) [85kW, 1783ccm]
RENAULT Megane I Kombi van (KA_), 1.9 D (KA0R) [47kW, 1870ccm]
RENAULT Megane I Kombi van (KA_), 1.9 dCi (KA05) [75kW, 1870ccm]
RENAULT Megane I Kombi van (KA_), 1.9 dCi (KA05) [77kW, 1870ccm]
RENAULT Megane I Kombi van (KA_), 1.9 DTI (KA1U) [59kW, 1870ccm]
RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_), 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) [79kW, 1598ccm]
RENAULT MEGANE Scénic VAN (JA0/1_), 1.9 DT (JA0K) [66kW, 1870ccm]
RENAULT RAPID Skříňová/velkoprostorová limuzína (F40_, G40_), 1.2 (F406, G40A) [40kW, 1239ccm]
RENAULT RAPID Skříňová/velkoprostorová limuzína (F40_, G40_), 1.4 (F40U, F40V) [55kW, 1390ccm]
RENAULT RAPID Skříňová/velkoprostorová limuzína (F40_, G40_), 1.4 [54kW, 1390ccm]
RENAULT RAPID Skříňová/velkoprostorová limuzína (F40_, G40_), 1.4 [59kW, 1390ccm]
RENAULT RAPID Skříňová/velkoprostorová limuzína (F40_, G40_), 1.6 D (F404) [40kW, 1595ccm]
RENAULT RAPID Skříňová/velkoprostorová limuzína (F40_, G40_), 1.6 D [40kW, 1595ccm]
RENAULT RAPID Skříňová/velkoprostorová limuzína (F40_, G40_), 1.9 D (F40P, F40N, F40E) [47kW, 1870ccm]
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_), 1.9 (FA0J) [47kW, 1870ccm]
RENAULT SCÉNIC I velkoprostorová limuzína (JA0/1_, FA0_), 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) [70kW, 1390ccm]
RENAULT SCÉNIC I velkoprostorová limuzína (JA0/1_, FA0_), 1.6 [75kW, 1598ccm]