+ | Šířka [mm] | 20,75 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,844 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,03 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,08 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 63,705 |
| pro průměr skříně do [mm] | 63,718 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 59,986 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 60 |
| Materiál | bronz |
| číslo dílu | 4356CP |
| mechanicky obrobeno | s 360° olejovou drážkou |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Poloha/sklon | 1-5 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 130 |
| pro OE číslo | 541 030 0024 |
| číslo dílu | 3.0mm 005IWU CRP IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CK ST |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Šířka [mm] | 20,25 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,07 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 53,695 |
| pro průměr skříně do [mm] | 53,708 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 49,984 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 50 |
| číslo dílu | 71-3628 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,842 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 215 Kč
bez DPH:
1 004 Kč
+ | Vrtání válce [mm] | 125 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CK ST |
| číslo dílu | 3.0mm 026 MO P IKA |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 255 Kč
bez DPH:
1 037 Kč
+ | Větší rozměr [mm] | 0,4 |
| Přesah pístu [mm] | 2,75 |
| výška komprese [mm] | 37,95 |
| Výška [mm] | 74,7 |
| Vrtání válce [mm] | 67,8 |
| Průměr čepu [mm] | 20 |
| Délka čepu [mm] | 55 |
| číslo dílu | 08-527606-00 |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 264 Kč
bez DPH:
1 045 Kč
+ | Materiál olejové vany | hliník |
| Výrobce: | FAI AUTOPARTS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 299 Kč
bez DPH:
1 074 Kč
+ | Vrtání válce [mm] | 125 |
| číslo dílu | 3.0mm 005 MO P IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 008 MOL ST |
| číslo dílu | 3.0mm 026 MO P IKA |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 300 Kč
bez DPH:
1 074 Kč
+ | Tloušťka/síla [mm] | 2,164 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,05 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,13 |
| Materiál | bronz |
| číslo dílu | 4691CPH |
| číslo dílu | 4692CP |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Poloha/sklon | 1-4 |
| Poloha/sklon | 5 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 320 Kč
bez DPH:
1 091 Kč
+ | Číslo produkce | 08854-209 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s chladicím kanálem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosičem pístního kroužku |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro trapézovou ojnici |
| Hloubka výbrusu (žlábku) 1 [mm] | 13,8 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| výška komprese [mm] | 42,3 |
| Výška [mm] | 72,3 |
| Vrtání válce [mm] | 88,5 |
| Průměr čepu [mm] | 30 |
| Průměr výbrusu [mm] | 43,5 |
| Délka čepu [mm] | 70 |
| Hloubka kapsy ventilu 1 [mm] | 2,48 |
| číslo dílu | 08-117907-00 |
| mechanicky obrobeno | s dutinou/výřezem pro olejovou trysku |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 320 Kč
bez DPH:
1 091 Kč
+ | montovaná strana | pro válec 3 |
| montovaná strana | pro válec 4 |
| Číslo produkce | 07959A109 |
| Hloubka výbrusu (žlábku) 1 [mm] | 17,75 |
| Vůle pístu [mm] | 0,05 |
| výška komprese [mm] | 39,8 |
| Výška [mm] | 60,8 |
| Vrtání válce [mm] | 79,5 |
| Průměr čepu [mm] | 24 |
| Průměr výbrusu [mm] | 38 |
| Délka čepu [mm] | 58 |
| Hloubka kapsy ventilu 1 [mm] | 1 |
| číslo dílu | 08-114900-00 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Objem prohlubně pístu [cm³] | 23,6 |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 333 Kč
bez DPH:
1 102 Kč