+ | Vrtání válce [mm] | 127 |
| číslo dílu | 2.385mm 005IW P GO13 |
| číslo dílu | 3.5mm 008IW CK KV1 |
| číslo dílu | 3.5mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 89,9 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 007 CK P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Šířka [mm] | 18 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,08 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 48 |
| pro průměr skříně do [mm] | 48,016 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 44,975 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 44,991 |
| číslo dílu | 71-3419 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,493 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Vrtání válce [mm] | 82,6 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IWU P IKA |
| číslo dílu | 2.5mm 008 MOL P KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 83 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 007 CK P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Materiál olejové vany | ocelový plech |
| povrch | práškový ochranný povrch |
| povrch | černě lakovaný |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| Dbát na objem náplně systému | |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnění olejové vany |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podpěrným čepem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
| Výrobce: | TOPRAN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 80 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Tloušťka/síla [mm] | 2,25 |
| Materiál | hliník |
| číslo dílu | 02-4067 |
| číslo dílu | 02-4068 |
| číslo dílu | 02-4069 |
| číslo dílu | 02-4070H |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Šířka [mm] | 18,5 |
| Tloušťka/síla [mm] | 2,501 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,08 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 59 |
| pro průměr skříně do [mm] | 59,012 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 53,958 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 53,978 |
| Materiál | bronz |
| číslo dílu | 72-3931 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Poloha/sklon | 1-5 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Volitelné | |
| Vrtání válce [mm] | 92 |
| číslo dílu | 1.75mm 005IF CRP IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 008 PS P KV1 |
| číslo dílu | 3.5mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |