+ | Vrtání válce [mm] | 94 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 P IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 008 MOL P IKA |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Šířka [mm] | 18,5 |
| Tloušťka/síla [mm] | 2,504 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,07 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 59 |
| pro průměr skříně do [mm] | 59,019 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 53,963 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 53,978 |
| Materiál | hliník |
| číslo dílu | 02-4929 |
| Chemická vlastnost | bezolovnatý |
| mechanicky obrobeno | s 180° olejovou drážkou |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Poloha/sklon | 1-5 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 92 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| číslo dílu | 3.5mm 008 PS P KV1 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez hadice |
| Nutně respektovat technické údaje | |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doporučený interval výměny [km] | 60000 |
| Délka [mm] | 140 |
| druh provozu | tlakově řízený |
| Typ ventilu | membránový ventil |
| Dbát zadání výrobce vozidla | |
| Materiál pláště | Polyamid 6.6 |
| Materiál těsnění | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Šířka [mm] | 80 |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Výška [mm] | 65 |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
| Doporučený interval výměny [roky] | 3 |
| Dbejte servisních informaci | |
| Výrobce: | VAICO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 84,5 |
| číslo dílu | 1.75mm 005 P IKA |
| číslo dílu | 2.5mm 008 CK P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
+ | Volitelné | |
| Vrtání válce [mm] | 84,8 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF MO P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Šířka [mm] | 17,45 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,789 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,05 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 51,579 |
| pro průměr skříně do [mm] | 51,6 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 47,993 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 48 |
| Materiál | hliník |
| číslo dílu | 4131RA |
| číslo dílu | 4132RA |
| Chemická vlastnost | bezolovnatý |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Poloha/sklon | 01 |
| Poloha/sklon | 03 |
| Poloha/sklon | 05 |
| Poloha/sklon | 2 |
| Poloha/sklon | 4 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Volitelné | |
| Vrtání válce [mm] | 102 |
| pro OE číslo | A003 030 9724 |
| číslo dílu | 2.5mm 005IWU CRP G13 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CK P KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 82 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CK P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 92 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IW CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |