+ | Vrtání válce [mm] | 82,5 |
| číslo dílu | 1.5mm 005 PS P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 005IW P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 231 CR P KV1 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 84 |
| číslo dílu | 1.75mm 005 P IKA |
| číslo dílu | 2.5mm 008 CK P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Volitelné | |
| Vrtání válce [mm] | 97,5 |
| číslo dílu | 2.5mm 001 MOL P KV1 |
| číslo dílu | 2.5mm 005IWU CRP G13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Šířka [mm] | 21,8 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,06 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 51,6 |
| pro průměr skříně do [mm] | 51,619 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 47,95 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 47,965 |
| číslo dílu | 71-3817 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,814 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 83 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 008 MOL P KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 69,6 |
| číslo dílu | 1.5mm 023 P F14 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 231 P F14 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 92 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 008 CR P KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Šířka [mm] | 18 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,08 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 48 |
| pro průměr skříně do [mm] | 48,016 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 44,975 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 44,991 |
| číslo dílu | 71-3419 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,493 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 83 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 008IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 78,3 |
| číslo dílu | 1.75mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |