+ | Šířka [mm] | 17,55 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,03 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,08 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 53,6 |
| pro průměr skříně do [mm] | 53,616 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 49,981 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 49,997 |
| číslo dílu | 71-4806 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,797 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 86 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 P F14 |
| číslo dílu | 2.5mm 001 PS P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Šířka [mm] | 20,5 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,08 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 51,587 |
| pro průměr skříně do [mm] | 51,606 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 48 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 48,02 |
| číslo dílu | 71-3988L |
| číslo dílu | 71-3988U |
| číslo dílu | G-188 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,776 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 93,67 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P IKA |
| číslo dílu | 2.50mm 007IF CKP KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Šířka [mm] | 19,5 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,95 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,03 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,06 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 51,936 |
| pro průměr skříně do [mm] | 51,949 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 47,99 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 48,01 |
| Materiál | hliník |
| číslo dílu | 02-4241 |
| Chemická vlastnost | bezolovnatý |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Poloha/sklon | 1-5 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 89,6 |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 1.6mm 001 PS P KV1 |
| číslo dílu | 2.5mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 82,5 |
| číslo dílu | 1.2mm 001IF PVD ST |
| číslo dílu | 1.5mm 023 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 231 CR P KV1 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 82,5 |
| číslo dílu | 1.2mm 001IF PVD ST |
| číslo dílu | 1.5mm 023 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 231 CR P KV1 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 82,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 008IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 81,0 |
| číslo dílu | 1. R 1.75 CrK |
| číslo dílu | 2. M2.00 IFU Cr |
| číslo dílu | 3. DSF2.00 CrK |
| Délka balení [cm] | 12,5 |
| Šířka balení [cm] | 12,50 |
| Výška balení [cm] | 3,00 |
| Hmotnost netto [g] | 38 |
| Výrobce: | MAHLE |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |