+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 86,7 |
| číslo dílu | 1.6mm 001IF MO P IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
+ | Vrtání válce [mm] | 81,01 |
| číslo dílu | 1. R 1.5 Mo |
| číslo dílu | 2. NM 1.75 |
| číslo dílu | 3. DSF 2.0 Cr |
| Délka balení [cm] | 12,5 |
| Šířka balení [cm] | 12,50 |
| Hmotnost netto [g] | 24 |
| Výška balení [cm] | 3,00 |
| Výrobce: | MAHLE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 87 |
| číslo dílu | 1.75mm 005IFU NT IKA |
| číslo dílu | 2.5mm 231 CR P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 001IF PS P KV1 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 80,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P F14 |
| číslo dílu | 2.5mm 008 CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.5mm 231 CR P GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 |
+ | Vrtání válce [mm] | 84 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Šířka [mm] | 18,5 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,06 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 50,6 |
| pro průměr skříně do [mm] | 50,612 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 47,763 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 47,778 |
| číslo dílu | 01-3867 |
| Chemická vlastnost | bezolovnatý |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,406 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,7 |
| Vrtání válce [mm] | 89,7 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE12 |
+ | Vrtání válce [mm] | 86,2 |
| číslo dílu | 1.6mm 001IF MO P IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 86 |
| Volitelné | |
| číslo dílu | 2.5mm 008 PS P KV1 |
| číslo dílu | 2.5mm 023 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 94,67 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 1 |