+
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 81,3 |
| číslo dílu | 1.6mm 001IF MO P IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 86 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 92,5 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.5mm 231 CR P GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 |
+ | Vrtání válce [mm] | 100 |
| číslo dílu | 1.5mm 005 P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 231 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Menší rozměr [mm] | 0,5 |
| Šířka [mm] | 19,5 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,03 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,08 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 53,901 |
| pro průměr skříně do [mm] | 53,913 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 50,787 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 50,807 |
| číslo dílu | 4350CP |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Vrtání válce [mm] | 80 |
| číslo dílu | 1.2mm 005 NT ST |
| číslo dílu | 1.75mm 026 CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 80 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P F14 |
| číslo dílu | 2.5mm 008 CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.5mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Šířka [mm] | 19,5 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,03 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,08 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 53,901 |
| pro průměr skříně do [mm] | 53,913 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 50,787 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 50,807 |
| číslo dílu | 4350CP |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,534 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Volitelné | |
| Vrtání válce [mm] | 87 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IF P F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 001IW MOLP KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |