+ | Vrtání válce [mm] | 88 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 712 NT P ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Šířka [mm] | 19,1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kovový hřbet - se sintrovaným bronzem |
| číslo dílu | 4355CP |
| pro průměr hřídele od [mm] | 48,23 |
| do průměru hřídele [mm] | 48,24 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 51,35 |
| do průměru pouzdra [mm] | 51,37 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| do vůle ložiska [mm] | 0,08 |
| Menší rozměr [mm] | 0,25 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Šířka [mm] | 20 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,07 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 50,6 |
| pro průměr skříně do [mm] | 50,619 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 47,758 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 47,778 |
| číslo dílu | 71-3728 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,406 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 78 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IWU P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 008 MOL P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 81 |
| číslo dílu | 1.2mm 005 NT ST |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 423 NT P ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 85,3 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Šířka [mm] | 19 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,07 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 50,6 |
| pro průměr skříně do [mm] | 50,612 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 47,758 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 47,778 |
| číslo dílu | 71-3694 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,406 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | verze | From 03L 198151 C |
| verze | To 03L 107065 AG |
| Vrtání válce [mm] | 81 |
| číslo dílu | 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| číslo dílu | 2mm 005IFU CK P KV1 |
| číslo dílu | 3mm 231LKZ CRP GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 83,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF NT IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CK KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
+ | Vrtání válce [mm] | 97,5 |
| číslo dílu | 2.5mm 005IWU CRP G13 |
| číslo dílu | 2.5mm 008 MOL P KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |